Šok! Kdokoli v České republice může vydělat od 10 000 €. Jaký národní projekt byl státem schválen a proč je pro vás výhodné přejít na pasivní příjem!

Skupina ČEZ, společnost vyrábějící a distribuující elektřinu, vyčlenila na podporu svého nového projektu 129,3 milionu eur. A znovu otevírá investiční místa! 

Nyní se každý občan České republiky bude moci stát spolumajitelem společnosti a vydělávat s ní slušné peníze a získávat vysoké dividendy od Skupiny ČEZ.

Co je podstatou projektu?

Roční výroba elektřiny společnosti tvoří přibližně 70% celkové výroby v ČR. ČEZ překračuje plán a vyrábí přebytky energie, které posílá do zahraničí. Od té doby, co Rusko zastavilo dodávky elektřiny do Evropy, se nyní objem zásilek do sousedních zemí zvýšil 4krát. To je to, co společnost nabízí k výdělku. Projekt už schválil stát, aby obyvatelé země nyní mohli získat peníze z prodeje energií do zahraničí.

Jako první se do projektu zapojil český milionář Tomáš Křenek, který v takové příležitosti vidí všechny vyhlídky na vysoké výdělky.

Comments

Tomáš Křenek

„Projekt provedli moji právníci a ujistili mě, že se stanu investorem. Jsem si jist, že takový krok společnosti zvedne životní úroveň v České republice a bude to obrovská ekonomická vzpruha. Projekt by se samozřejmě měl šířit, měli by se o něm dozvědět všichni obyvatelé naší země. Je to skvělá příležitost, jak vydělat na energetických zdrojích. Nenech si ji ujít"

Algoritmus platformy je navržen tak, že při prodeji elektřiny se zisk automaticky rozděluje mezi účastníky projektu. Platforma je plně automatizovaná, takže uživatel nemusí nic dělat sám.

Aby vaše peníze pracovaly za vás, můžete začít s minimální investicí, která vám dá představu o tom, jak efektivní platforma je. Pamatujte však, že výše očekávaného příjmu přímo závisí na vašem počátečním vkladu. Pokud například investujete 5999 Kč, pak potenciální příjem měsíčně bude již 160 000 Kč . Zisk je zaručen každému, kdo se stane účastníkem projektu.

Zpětná vazba od účastníků projektu:

Vyděláváme s manželem spolu, společně se Skupinou ČEZ. Je skvělé, že v projektu nejsou žádná omezení „jeden člen rodiny“, můžete vydělávat peníze společně s každým a každý bude mít své osobní peníze. Vždycky jsme chtěli cestovat. Teď jsme jeli za sluníčkem, k moři. Úžasný projekt to je, náš život se opravdu změnil!

Miluše Němcová

Sliders

Jsem moc rád, že mi kolega před pár měsíci poradil vydělávat peníze na této platformě! Díky ní jsem uzavřel všechny své půjčky a dluhy, mohu teď volně dýchat. Na úplném začátku jsem investoval 8000 korun, nyní částku navyšuji. Protože platforma při rozdělování rozpočtu upřednostňuje účty, které mají na svém profilu více peněz. A já chci mít všechno najednou! Obecně vám radím vydělávat se Skupinou ČEZ a být šťastný.

Zdeněk Šmíd

Sliders

S platformou vydělávám peníze od samého začátku projektu. Investoval jsem 6 000 korun, za první týden jsem vydělal 175 000 korun. Platby na kartu nebo na účet probíhají rychle, bez problémů. Nyní si vydělávám stabilně, dokonce jsem opustil práci a nyní žiji z pasivního příjmu. Prováděl jsem i opravy v bytě, brzy kompletně vše budeme mít hotové.

Marcel Havel

Jak přijde zisk?

K zahájení práce s projektem potřebujete pouze počítač, smartphone nebo tablet s přístupem na internet. Nepotřebujete speciální dovednosti ani hluboké znalosti financí, protože vše za vás udělá systém, který garantuje automatické rozdělování zisku.

Další výhodou tohto je, že můžete použít jiný program, který chcete. Můžete si vytvořit svůj vlastní rozvrh – ať už je to 5 hodin týdně nebo 50 hodin týdně Jednoduše spustite softvér na automatické sdílení opakovaně a můžete dát prestávku, kdykoli budete chtít.

Platforma automaticky znásobí váš rozpočet a provede platby přímo na bankovní karty, protože smlouvy jsou uzavřeny se všemi významnými bankami v ČR. Vyhnete se tak podvodům, provizím a zprostředkovatelům. Z každé platby se navíc automaticky strhávají státní daně, což znamená, že se vyhnete papírovým formalitám a nemusíte nic platit.

Návod, jak vydělat na elektřině s ČEZ krok za krokem! Chcete-li vydělat na akciích z prodeje energie, postupujte takto:

1. Chcete-li se stát partnerem projektu, klikněte na tlačítko níže, poté je třeba vyplnit formulář a vytvořit si účet. Poté se stanete partnerem projektu a začnete vydělávat.

image

Telefonní číslo je potřeba, abyste mohli snadno pokládat své dotazy manažerovi, který vám během několika hodin zavolá. Pro potvrzení účasti je nutné zavolat. Takže buďte opatrní a nenechte si to ujít.

Pozor! Pokud zanecháte požadavek během dne, během několika hodin obdržíte hovor. Pokud ve večerních hodinách, bude zpracování vaší žádosti trvat o něco déle, možná vám i zavolají druhý den. Ale nebojte se, nezůstanete bez pozornosti, budete kontaktováni!

2. Dále budete požádáni o složení vkladu, abyste se mohli stát investorem. Začněte s minimální částkou uvedenou na webu. To zajistí, že platforma bude fungovat efektivně.

Pamatujte ale, že systém je nastaven tak, že účty s velkými vklady jsou obsluhovány rychleji, respektive lidé rychleji vydělávají a znásobují svůj rozpočet a hned druhý den dosahují vynikajících příjmů. 

3. Po dokončení předchozích kroků se stanete partnerem programu a začnete vydělávat na prodeji elektřiny! Stačí se dívat, vybírat a utrácet své peníze.

K čemu to je?

Globální krize vyžaduje nestandardní řešení, proto se Česká republika stará o obyvatele své země a umožňuje občanům vydělávat na energetických zdrojích. Pokud už dlouho toužíte změnit svůj život: opravit, splatit dluhy, více pomoci svým blízkým, koupit si nové auto nebo dům, ale neměli jste dost peněz, pak máte větší motivaci stát se investorem. Skupina ČEZ umožňuje pasivní příjem od 100 000 korun týdně a více. Takový výdělek přitom nijak neovlivní rutinu vašeho života – můžete v klidu pracovat a studovat, peníze vám přijdou v podobě dividend na účet z prodeje elektřiny.

Pozor! Počet investičních míst je omezen, registrace bude uzavřena za 3 dny. Postupujte podle tlačítka níže, staňte se členem státem schváleného projektu hned a vydělávejte!

Vyplňte registrační formulář a klikněte na tlačítko "Staňte se investorem!"

V době krize je to skvělá příležitost, jak nechat peníze pracovat za vás a nebát se růstu cen, protože zisk budete mít každý den.

Zaregistrujte se nyní pro přístup k platformě!

Po registraci na platformě vás bude kontaktovat váš osobní konzultant

Do , zbývá pouze 13 míst

Komentáře: